16 listopada 2014r. Wybory Samorządowe

alt altaltalt

Nasza podstawa:

altKiedy głosukemy?
16 listopada 2014 (Niedziela) od godz. 7.00 do 21.00

Gdzie?
Każdy według miejsca zamieszkania - szczegółowe informacje na tablicach ogłoszeniowych oraz na stronach i biuletynach informacji publicznej Urzędu Gminy lub Miasta

Kogo?

TY decydujesz na kogo głosujesz

 

 

 

  

Sejmik Województwa Pomorskiego - lista nr 3 KW PiS, miejsce 4 

Kandydat z okręgu nr 2

Powiaty: Wejherowski, Pucki Miasta: Gdynia ,Sopot

alt

dr Jan Klawiter

czytaj więcej

 

Kandydat z okręgu nr 3

 

miasto Gdańsk

 

alt
dr Zofia Pomirska

UWAGA miejsce 6

czytaj więcej

 

Kandydat z okręgu nr 4

 

Powiaty: Kartuski, Kościerski, Starogardzki, Gdański

 

alt

Karol Ducher

UWAGA miejsce 5

czytaj więcej

Gdańsk - lista nr 3 KW PiS, miejsce 4

 

Okręg nr 1

 

 Nowy Port, Stogi, Olszynka, Orunias Dolna, Lipce

alt
Janusz Karc

czytaj więcej

 

Okręg nr 2

 

Śrudmieście, Chełm, Ujeścisko - Łostowice

altWaldemar Jaroszewicz

czytaj więcej

 

Okręg nr 2

 

 

 

 

 

Śrudmieście, Chełm, Ujeścisko - Łostowice

 

altWojciech Dzedzej

Uwaga miejsce 13

czytaj więcej

Okręg nr 3

Aniołki, Siedlce, Wzgórze Mickiewicza, Suchanino, Piecki ? Migowo, Jasień


alt
Jacek Kończal

czytaj więcej

  

Gdynia- lista nr 3 KW PiS, miejsce 4

 

 

Okręg nr 1

 

Babie Doły, Oksywie, Obłuże, Pogórze

 altApolinary Świegoda

czytaj więcej

 

Okręg nr 2

 

Cisowa, Pustki Cisowskie-Demptowo, Chylonia

alt
Andrzej Wdowiszewski

czytaj więcej

 

Okręg nr 3

 

Grabówek -Witomino, Chwarzno

 

altMałgorzata Żurawka

czytaj więcej

 

 

Okręg nr 4

 

Śródmieście ,Orłowo, Redłowo

 alt

Maria Mięsikowska-Szreder
czytaj więcej


 

Okręg nr 5

 

Karwiny, Kack, Dąbrowa

 

alt
Janusz Długoński

czytaj więcej

Powiat Kościerzyna - lista nr 3 KW PiS, miejsce 4

Okręg nr 1

Miasto Kościerzyna

 

altBeniamin Orland

czytaj więcej

 Okręg nr 3

Gminy: Karsin, Dziemiany, Lipusz

altWojciech Laska

czytaj więce

Okręg nr 4

Gminy: Nowa Karczma, Liniewo, Stara Kiszewa

altMirosław Ugowski

UWAGA miejsce 2

czytaj więcej

 Powiat Kościerzyna - lista nr 11 KWW Wspólnota Ziemi Kościerskiej, miejsce 2

 Okręg nr 3

Gminy: Karsin, Dziemiany, Lipusz

alt
Piotr Gliszczyński

czytaj więcej


 Powiat Kartuzy lista nr 3 PiS miejsce 1

 Okręg nr 3

Gminy: Przodkowo, Żukowo

Gross Bartłomiej  

Powiat Chojnice - Lista nr 10 KW Chrześcijański Ruch Samorządowy Chojnice

Okręg nr 3

Gmina Brusy

 

Stanisław Mientki

Przedsiębiorca

  Miasto Chojnice - lista nr 16 KW Chrześcijański Ruch Samorządowy Chojnice

Okręg 14

 

Granice: Aleja Bayeux, Filomatów, Jana Pawła II, Majkowskiego, Zaułek.

 

Andrzej Mielke 

urzędnik samorządowiec, politolog, wydawca

 

 

 

 Jak głosować?
Poprzez postawienie jednego krzyżyka przy wybranym kandydacie do każdej z rad: gminy powiatu sejmiku samorządowego województwa oraz na Wójta/Burmistra/Prezydenta.

 alt

Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. W każej chwili moższ dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies - więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie polityka prywatności.

Akceptuję cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information